Pantherella

Pantherella jest jedną z najbardziej wytrwałych firm, które upierają się przy pozostawaniu wiernym tradycji „made in England” 
Marka rozpoznawalna na całym świecie i uznawana za króla skarpet, Pantherella zachowuje dla siebie sekret doskonałości swojego produktu. Przez dekady mężczyźni doceniali jakość noszonych przez siebie skarpet i swoją opinię przekazywali swoim synom. Zasady jakimi się kierowali mają zastosowanie po dziś dzień: 
* bardzo drobiazgowa i dokładna selekcja wybieranej przędzy
* innowacyjność w dziedzinie wzorów, bogata paleta kolorów
* wydłużona długość skarpety i wzmocnione obszary przy palcach i pięcie
* serwis na najwyższym poziomie
Pantherella już od dawna była faworytem w branży skarpetowej, swego rodzaju celebrytą. W ostatnich latach rozwinęliśmy nowe technologie, pozwalające utrzymać jakość najlepszych skarpet na świecie. 
Niedawno wprowadziliśmy na rynek damską kolekcję, mamy nadzieję, że przyjmie się równie dobrze, jak męska. 
Czerpiąc inspirację z palety barw, przewidywanych trendów w modzie oraz pomysłów projektantów nowe wzory powstają około 12 miesięcy przed właściwym sezonem. Nasz program z projektami i wzorami jest znakomicie zsynchronizowany z  naszymi maszynami do szycia, ale to niesamowite zdolności i wyczucie kolorów naszych projektantów stanowią o najwyższej jakości skarpet Pantherella.
Dysponujemy bogatą paletą kolorów, ale i włókien, od kaszmiru, poprzez bawełnę, jedwab do wełny  merynosowej. Jesteśmy bardzo zasadniczy odnośnie jakości przędzy wykorzystywanej w naszej produkcji, dlatego tez każda nowa dostawa jest poddawana szczegółowym testom przez nasz departament do spraw kontroli jakości. 
Z niezwykłą delikatnością i dbałością na każdej parze skarpet umieszczana jest etykieta, w tym celu stosujemy igłę, która nie uszkodzi delikatnego materiału. 

Tak, wciąż 100% naszych skarpet powstaje właśnie tutaj w samym sercu Anglii.

Firma założona w 1930 r. przez Louisa Goldschmidta, gdy w ofercie na rynku jedyne skarpety jakie można było znaleźć były obszerne i raczej ubogie w kolorystykę. Pantherella zrewolucjonizowala branżę skarpetową dla mężczyzn i od tego momentu odnosi sukces. Nazwa marki została zarejestrowana w 1945 r. i od tego momentu rozpoczęła niezwykle szybką podróż od małej prowincjonalnej fabryki do międzynarodowej firmy. 
W 2001 r. Pantherella stała się częścią HJ Hall, brytyjskiej firmy skarpetowej z ponad 125 letnim doświadczeniem na tym polu. 
Rodzina Halls, teraz w 5. pokoleniu producentów skarpet przejęła zasady i wartości wyznawane przez Pantherellę i zamierza kontynuować współpracę w tym samym duchu. 

Stock 18 - 19-compressed (1)-01.jpg


Stock 18 - 19-compressed (1).pdf