Coronel tapiocca

Coronel Tapiocca wraz z markami Old Taylor , Nuria Vilardaga oraz Zhen tworzy grupę Creaciones Artenserie, w  Polsce wyłącznym dystrybutorem  tych marek jest firma Wine&Fashion.

Artenserie to firma powstała w 1956 roku w Hiszpanii w mieście Zaragoza.

Filozofia firmy to „a different spirit of life” „inny nastrój - duch życia”

Myśl ta jest mottem przewodnim naszych kolekcji, przesłanie ma trafiać do kobiet i mężczyzn poszukujących sposobu na życie i ubieranie się w środowisku, gdzie miejski rytm życia oraz sportowy sposób ubierania się koegzystują ze sobą i z otaczającą nas naturą.

1994 powstaje kolekcja Old Taylor

1999 powstaje kolekcja Nuria Vilardaga

2004 powstaje kolekcja ZEHN

2016 rok to początek kolekcji marki Coronel Tapiocca

Marki te przeznaczone dla mężczyzn, kobiet oraz młodzieży spotkamy w Hiszpanii, Francji, Portugalii, Grecji, we Włoszech, a także w Polsce i Belgii. Stale rosnące zainteresowanie powoduje ze marki obecne są tez w Wielkiej Brytanii, Czechach, Grecji,na Malcie w Luxemburgu ,a także w Maroku, Hong Kongu , Rosji i Meksyku

Znana od blisko 30 lat marka  Coronel Tapiocca to oryginalna i popularna marka w Hiszpanii, Portugalii, Francji czy tez we Włoszech skierowana do odbiorcy który podróżuje jest aktywny i ciekawy świata – któż z nas nie jest odkrywcą. Odzież która zgodnie z filozofia marki podporządkowuje się spełnianiu marzeń w podróży, więc w kolekcji  komfort i wygoda stanowią podstawę. 
Szeroka paleta kolorów, naturalne tkaniny, w tym przewaga bawełny to tylko niektóre z charakterystycznych cech kolekcji. 
Spodnie, szorty, koszulki, koszule oraz kurtki uczynią twój dzień w podróży dniem idealnym. Coronel Tpiocca  to marka skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn. Logo słynnego "pułkownika" można spotkać także na torbach , paskach i butach. 

 

Coronel Tapiocca wiosna lato 2017

IMG_4832 buena (Copy).jpg

Coronel Tapiocca wiosna lato 2017

IMG_4030 (Copy).jpg

wiosna lato 2017

IMG_5423-2 (Copy).jpg

wiosna lato 2017

IMG_5039 (Copy).jpg

wiosna lato 2017

IMG_5188 (Copy).jpg

wiosna lato 2017

IMG_5314-2 (Copy).jpg

0001.jpg

CATALOGO NV INV'18-compressed.pdf